Rada Gminy Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Skład

Przewodniczący Rady Gminy do dnia 28 sierpnia 2017 r.

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Komisje

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 września 2010 14:36
Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Sawicki
Ilość wyświetleń: 37679
20 września 2017 09:16 Leszek Suliński - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Rady Gminy do dnia 28 sierpnia 2017 r..
20 września 2017 09:06 Leszek Suliński - Aktualizacja danych stanowiska: .
13 stycznia 2015 11:14 Leszek Suliński - Dodanie członka komisji: członek.
Zatrzymaj banner przewijany